Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dande Institut, 2021 yılında Emine Köse tarafından kurulan öncü bir online Almanca eğitim platformudur. Amacımız, dil öğrenimini erişilebilir kılarak öğrencilere dört temel beceri odaklı, donanımlı eğitmenler eşliğinde kaliteli bir deneyim sunmaktır. Grup ve birebir eğitim seçenekleriyle öğrencilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.

Kurucumuzun Özgeçmişi

Kurucumuz Emine Köse, 2019 yılında Çukurova Üniversitesi’nden Almanca Öğretmenliği alanında mezun olmuştur. Eğitimdeki tutkusu ve disiplinli yaklaşımı, öğrencilere etkili bir öğrenme deneyimi sunmada temel bir faktördür.

Misyonumuz

Öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirirken onlara ilham vermek ve destek olmak. Öğrenmeyi etkili, eğlenceli ve erişilebilir kılarak dil öğrenimine olan tutkumuzu paylaşmak.

Vizyonumuz

Dünya çapında dil öğrenimine yenilikçi bir yaklaşım getirerek, her bireyin kültürel anlayışını derinleştirmesine ve iletişim becerilerini geliştirmesine yardımcı olmak.

Eğitimlerimiz

Donanımlı ve deneyimli eğitmenlerimizle Almanca dilini öğrenmek isteyenlere yönelik dört temel beceri odaklı eğitimler sunmaktayız: konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Öğrencilerimiz, grup derslerinde veya birebir eğitimde dil becerilerini geliştirme fırsatına sahiptir.