Emine Köse Başak

Almanca Öğretmeni

 

Merhaba, ben Emine Köse. Çukurova Üniversitesi’nden Almanca Öğretmeni olarak eğitimimi tamamladım ve şu an yüksek lisans eğitimimi yine aynı üniversitenin Alman Ana Bilim Dalı’nda sürdürmekteyim. Ayrıca, Dande Institut Dil Eğitimi ve Danışmanlık hizmetlerinin kurucusuyum. American Culture U.K. (Oxford) tarafından TESOL ve İstanbul Üniversitesi’nden Yabancılara Türkçe Eğitimi sertifikalarına ek olarak, yurtdışında edindiğim eğitimle de C1 belgesine sahibim.

2019 yılından bu yana özel dersler veriyorum ve farklı yaş grupları ile meslek alanlarından bireylere özel Almanca eğitimi sağlıyorum. Aile birleşimi, A2-B1-B2 Goethe-ÖSD-TELC sınavlarına hazırlık, sınav koçluğu, genel Almanca ve günlük konuşma pratiği gibi çeşitli konularda destek veriyorum.

Öğrencilere odaklanarak ve onların hedeflerine yönelik olarak eğitim verme deneyimim, dil öğrenimi ve sınav hazırlığı konusunda kapsamlı bir yardım sağlama fırsatı sunuyor. Almanca diline olan tutkum ve öğrencilere özel olarak ayarlanmış eğitim yöntemlerimle, dil becerilerini geliştirmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum.

 

Saatlik Eğitim Al